Letnia Akademia

Podczas wakacji (lipiec, sierpień) Young Leaders – Early Education Academy zmienia się w aktywną, radosną, kreatywną Summer Academy, prowadzoną przez doświadczonych, wykwalifikowanych i innowacyjnych edukatorów.

Zapisy przyjmujemy do 31 maja. W razie wolnych miejsc zapisy automatycznie się przedłużają. Zapraszamy uczniów którzy na co dzień uczęszczają do Young Leaders, jak również dzieci z innych przedszkoli i szkół, którzy pragną zmiany na lato oraz wsparcia w rozwoju umiejętności językowych.

Dzieci rozpoczynają każdy dzień od innego, ciekawego tematu. Pierwsza aktywność w ciągu dnia ma za zadanie zaznajomić ich z planem dnia. Uczniowie słuchają, dyskutują oraz zmieniają go jeśli widzą taką potrzebę. Po śniadaniu zabawa rusza na całego! Mamy na celu spędzać jak najwięcej czasu na powietrzu. Raz w tygodniu w ramach Summer Academy uczestniczymy w ekscytującej wycieczce lub bierzemy udział w specjalnie dla nas przygotowanych warsztatach. Na koniec dnia dzieci zabierają wszystkie stworzone przez siebie prace do domu.

Członkiem Summer Academy można stać się na cały miesiąc lub tylko na wybrane przez siebie tygodnie. Zapisujemy się na jedną z dwóch opcji godzinowych: 8:30 – 16:30 lub 7:00 – 17:30. Cena zawiera 3 posiłki, ubezpieczenie dla dziecka, jedną tygodniowo wycieczkę lub warsztat.

Summer Academy wita z otwartymi ramionami dzieci które już mówią po angielsku, ale i takie które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z językiem obcym. Grupy są mieszane, dobierane według wieku (przykładowo 3, 4 latki razem, 5, 6, 7 latki razem).

Summer Academy startuje w pierwszy poniedziałek lipca i jest otwarta dla wszystkich dzieci w wieku od 1 roku do 7 lat. Zapraszamy do udziału w letniej przygodzie z Young Leaders – Early Education Academy!

Po wszelkie dodatkowe informacje zapraszamy do bezpośredniego lub mailowego kontaktu.

Kontakt