Welcome

Young Leaders

Early Education Academy

Witamy w naszej

Akademii

Young Leaders – Early Education Academy to miejsce wyjątkowe! Sprawujemy opiekę dzienną oraz prowadzimy punkt przedszkolny w którym dobrze poczuje się każde dziecko. Zapewniamy najwyższej jakości edukację oraz opiekę dla najmłodszych, komunikując się w języku angielskim, a zarazem realizując polską podstawę programową. YLEEA to akademia wczesnej edukacji w której edukatorzy tworzą przyjazną i tolerancyjną atmosferę. Głównym narzędziem nauki w naszej Akademii jest zabawa, której przypisywana jest szczególna rola w procesie rozwoju dziecka.

Poznaj 

Nasza Oferta

pacifier

OPIEKUN DZIENNY

Nasza opieka dzienna opiera się na założeniach pedagogiki froeblowskiej. Najistotniejszą częścią naszego bogatego i pełnego ciepła środowiska jest zabawa, interaktywne i dostosowane do potrzeb nauczanie, stwarzanie naturalnych okazji do nauki, pobudzanie dziecięcej kreatywności oraz pozwalanie dzieciom na podejmowanie wyzwań.

PUNKT PRZEDSZKOLNY

W przedszkolu szczególny nacisk kładziemy na zajęcia na powietrzu oraz rozwój przez eksplorowanie i doświadczanie. Chcemy, aby dzieci mogły pozostać i zachowywać się jak dzieci, ciesząc się swoim dzieciństwem. Pobudzamy ich naturalną ciekawość, niewinną uciechę z zabawy oraz pragnienie uczenia się i bycia kreatywnymi.

SUMMER ACADEMY

Podczas wakacji  YLEEA zmienia się w aktywną, radosną, kreatywną Summer Academy, prowadzoną przez doświadczonych, wykwalifikowanych i innowacyjnych edukatorów. Zapraszamy wszystkie dzieci oczekujące świetnej zabawy i chcące rozwinąć swoje umiejętności komunikacji w języku angielskim.

Dlaczego

Warto Wybrać YLEEA

Young Leaders – Early Education Academy jest bilingwistycznym punktem przedszkolnym i opieką dzienną. W Akademii pomagamy dzieciom zdobywać wiedzę o świecie, podróżując wraz z nimi przez ciekawe doświadczanie otaczającego nas świata. Edukacja w Young Leaders odbywa się mimowolnie, poprzez zaciekawienie dzieci kreatywną zabawą, która pobudza wyobraźnię, angażuje i aktywizuje. Żadna inna metoda nauki języka obcego nie przynosi tak namacalnych i szybkich efektów jak nauka poprzez immersję, czyli zanurzenie ucznia w języku. Dzięki temu, że odbywa się to w bliskim dla dziecka środowisku jakim jest przedszkole, przez kilka godzin dziennie, w codziennych sytuacjach, język angielski staje się dla nich naturalnym językiem komunikacji.

Kursy

Kursy

Opłaty

Poznaj

Nasz Zespół


Wszyscy nasi nauczyciele prowadzący są absolwentami studiów licencjackich lub magisterskich z zakresu edukacji przedszkolnej, pedagogiki przedszkolnej lub psychologii dziecięcej.

Gallery

Poznaj Galerię Naszej Akademii