Zespół YL

YL Team

Zadaniem naszych nauczycieli jest przygotowanie dzieci do życia, a nie tylko zmagań szkolnych. Nauczyciele wychowania przedszkolnego w Young Leaders – Early Education Academy pomagają dzieciom w przygotowaniach do podróży którą jest życie oraz rozwijaniu wiedzy, umiejętności i talentów. Nasi świadomi edukatorzy zapewniają dzieciom możliwość eksperymentowania i odnajdywania tego czego chcą. Robią to na przykład poprzez zabawę swobodną z wykorzystaniem podatnych materiałów lub innych zajęć które wspierają inne aspekty sztuki i twórczości. Rozwijają myślenie dzieci poprzez dialog z innymi, wykorzystując metody „think, pair, share” i „talk partners”. Dbają o to, aby uczniowie uczyli się od siebie nawzajem.

Poznaj nasz zespół!

Wszyscy nasi nauczyciele prowadzący są absolwentami studiów licencjackich lub magisterskich z zakresu edukacji przedszkolnej, pedagogiki przedszkolnej lub psychologii dziecięcej.

  • Nauczyciele pomocniczy to w pełni wykwalifikowana kadra, młodych nauczycieli, kochających pracę z dziećmi i stawiająca na pierwszym miejscu dobro wychowanków Young Leaders – Early Education Academy.
  • Nasza kadra szkoli się w Polsce i za granicą. Staramy się być na bieżąco z nowymi technologiami, badaniami z zakresu pedagogiki i psychologii dziecięcej oraz innowacjami z zakresu edukacji.